חשפנות לנשים

נשים הן לרוב יעד להטרדה מינית ולתקיפה. ההתעללות הזו הדגישה את התפקיד בתוך הפטריארכיה, במיוחד בכל הנוגע להפשטה. סטריפטיז אינו צורת אמנות משחררת או כוח נשי – אלא הוא מעשה של הישרדות בחברה שמתכחשת כרצונה.

במסגרת אילוצים כאלה, הפשטה מעניקה למבצעים כוח משמעותי – תחושה של שליטה, סוכנות ותושייה שרוב הנשים מרגישות שלא יכלה לגשת אליה דרך כל פעילות אחרת. המבצע יכול לבחור עבור מי לרקוד ולנהל משא ומתן על הפרטים של אותו מפגש; היא צריכה לדמיין ולפרש את הפיתוי, אבל היא לא ניתנת לצמצום לחלקי גופה, כמו שעובדים אחרים במקצועות לא דומיננטיים עשויים להיות כפופים להם. כשהיא בהכרח הופכת מודע לכך שהגוף המגדרי שלה משיל בגדים לפי הצורך, ללא ביטוי עצמי או פרטי תלבושות, היא חושפת את עצמה בלהט שמונע בחלקו על ידי ביטחון עצמי, כמו גם אנחנו מהססים הרהור עצמי ללא היסוס, כי למרות כל זה מועדוני חשפנות הם מקומות קדושים עכורים. מהתנערות חברתית

StripTease d'Amour הוא מעשה בורלסק שנעשה בנשים. הוא נרגש על ידי רוקסן פוליצר, הכוריאוגרפית והיוצרת של StripTease, שרצתה ליצור חלל הופעות חדש שחגג את הגוף הנשי.

סעיף זה מציג את StripTease d'Amour כתוצרת נשים.

הוא נוצר כדי לחגוג את הגוף הנשי כמרחב לביטוי אמנותי ללא הרבה צניעות גברית. https://escortinalbertpark.com/post/kennmonsbuddci1981.php

וזה נובע מרצון לייצוג נוסף של נשים על הבמה, בביצועים ובתרבות.

חשפנות הוא סוג של מופע בורלסק, שבו המבצע מתפשט בהדרגה כדי לחשוף גם בשר וגם כמה פריטי לבוש. הם נהנים בדרך כלל על ידי אחד או יותר מחברי הקהל.

לסטריפטיז היסטוריה ארוכה, שהפכה מצורתו ה"מקוצרת" בוודוויל של תחילת המאה ה-20, דרך הופעות כמו של ג'יפסי רוז לי בברודווי ב-1930 וחידושים כמו "מלכות בורלסק" בשנות ה-70.

פעולות ראשונות אופייניות לנשים יכללו שירים פטריוטיים, אבל רק אם הם לבושים לגמרי; שירת שיר ערש זימה עם לבוש פרובוקטיבי; הפשטה למוזיקה של קאנטרי-מערבון עם תנועות ריקוד מתקניטות מפוספסות (אם משלמים מס שפתיים לדולי פרטון); או סוף סוף מסיימים עם נדנדה עירומה לגמרי למופע רוק בסגנון AC/DC (אם מנסים לשאול את אישורי הגראנג' המתעמתים של פרנק זאפה).

Somos una empresa confiable durante más de 10 años, y estamos dispuestos a colaborar con los envíos con todas las normas de salud establecidas por el Ministerio de Salud.

Oficina:
Calle Pedro Ruiz 912 Breña-Lima
Sé nuestro socio:
informes@iltyc.com
Para atenderte mejor:
teayudamos@iltyc.com

© 2020 Iltyc Perú. Todos los derechos reservados.

Powered by Gix Innova